Molvoc vzw,  

Secretariaat :
Tommy JENNEN
via e-mail

Cheap Beats Headphones
Beats By Dre Solo Sale

In welke ploeg zal je spelen? (18/5/2017)

HEREN 1

trainer: Davy Luypaerts

HEREN 2

trainer: Staf Put 

HEREN 3

trainer: Stef Laurent

HEREN Recreatief

trainer: Jij?

  1. Jelle Geysen
  2. Steven Mentens
  3. Bart Breugelmans
  4. Bert Leppens
  5. Frederick Mannaerts
  6. Wim Goossens
  7. Maarten Vandervoort
  8. Jelle Boonen
  9. Chiel Stevens
  10. Stijn Goris
  11. Matthias Engelen
  12. Axel Jennen
  13. Sander Ouderits
  1. Jeroen Vangeel
  2. Tom Sterckx
  3. Cedric Beerten
  4. Gilles Peetermans
  5. Bram Berckmans
  6. Daan Ceckx
  7. Kris Essers
  8. Sven Van den Eynde
  9. Bram Seigers
  10. Kenneth Loos


     
  1. Robbe Souplit
  2. Maarten Meire
  3. Simon Sterckx
  4. Sander Ouderits
  5. Dries Vanbaelen
  6. Wim Laurent
  7. Dieter Deckx
  8. Kim Delien
  9. Jarne Hooyberghs
  10. Andreas Cansier
  11. Bart Cornelissen

     
  1. Bart Cornelissen
  2. Wim Laurent
  3. Tommy Jennen
  4. Bart Lommelen








     

 

DAMES 1

trainer: Ans David

DAMES 2

trainer: Patrick Haesen

DAMES 3

trainer: Sjoed Geysen

DAMES Recreatief

trainer: Jij?

  1. Jolien Geenen
  2. Lisa Van Roye
  3. Claudine Segers
  4. Sien Geuens
  5. Marlies Kinnaer
  6. Janie Noels
  7. Hanne Bertels
  8. Astrid Geuns
  9. Asja Vanhengel
  10. Kirsten Hooyberghs
  11. Amber Van Gompel
  12. Fleur Dierckx
  13. Hanna Vanhoof


     
  1. Ellen Bogaerts
  2. Sofie Bertels
  3. Griet Laurent
  4. Nena Meynen
  5. Ils Cooymans
  6. Inge Luyten
  7. Els ?
  8. Joke Aerts
  9. An Haesevoets
  10. Marjan Dierckx
  11. Jet Meynen
  12. Eline Van Rompaey



     
  1. Elien G.
  2. Liselotte Flour
  3. Sanne Kerkhofs
  4. Nicky Theunis
  5. Michelle Theunis
  6. Mara ?
  7. Debbie?
  8. Ninke Souplit
  9. Lise Bertels
  10. Valerie Caers
  11. Silke Caeyers
  12. Elien V.
  13. Valerie B.
  14. Inge Geerts
  15. Kirsten Huysmans
  16. Nele Meeuwssen
  1. An De Wilde
  2. Inge Weckx
  3. Astrid De Knudt
  4. Ann Embrechts
  5. Christina Van Clemen
  6. Hilde Slegers
  7. Inge De Ghein
  8. Katrien Van Buggenhout
  9. Lief Mertens
  10. Vivianne Geys
  11. Emma Gebreurs




     

MEISJES U17 regionaal

trainer: Kim Delien

MEISJES U15 provinciaal

trainer: Cedric Beerten

MEISJES U15 regionaal

trainer: Jij?

MEISJES U13

trainers: Janie en Amber

MEISJES U11

trainer: Carlo Vangeel

  1. Stien Berckmans
  2. Luna Daemen
  3. Steffi Celen
  4. Caroline Diels
  5. Alicia Vaes
  6. Nell Sterckx
  7. Michelle ?
  8. Kaat Van Baelen
  9. Alexia Gutierrez Suarez
  1. Fleur Valgaeren
  2. Stien Ceulemans
  3. Diede Meynen
  4. Amber Monten
  5. Julie Vandycke
  6. Line Lommelen
  7. Ineke Faes
  8. Michelle Jennen
  9. Bo Meeus
  1. Eveline Vercauteren
  2. Ashley Schoonis
  3. Lien Dillen
  4. Nona Vincken
  5. Cato Mathijs
  6. Frauke Dierckx
  7. Octavie Verstraelen
  8. Kato Ceustermans
  9. Mieke Knaeps
  1. Maite Vanuytven
  2. Isra Sahin
  3. Nisa Arslan
  4. Jildiz Arslan
  5. ?



     
  1. Paulien Damen
  2. Emma Luyckx
  3. Norah Dillen
  4. Free Rits
  5. Stien Verhoeven
  6. Lien Willems


     

JONGENS U17 provinciaal

trainers: Davy & Kristof

JONGENS U15 regionaal

trainers: Wout & Gilles

JONGENS U13 regionaal

trainer: Carlo Vangeel

  1. Axel Jennen
  2. Lennert Nijs
  3. Brent Ceulemans
  4. Jonas Vreys
  5. Han Stevens
  6. Merten Nijs
  7. Timo Faes
  8. Dries Bloemen
  9. Toon Vansant
  10. Wout Hebberecht
  11. Wout Rombouts
  1. Roene Hoeckx
  2. Lars Van Gompel
  3. Mathis Lommelen
  4. Dieter Aerts
  5. Yben Ruts
  6. Arne Franken
  7. Thomas Knaeps



     
  1. Seppe Bastiaens
  2. Stef Soontjens
  3. Thorre Hoeckx
  4. Diego Gutierres Suarez
  5. Peter Knaepen





     

JEUGD U9

trainers: Kenneth & Paulien

Volleybalschool

trainers: Marlies & Nell

Bewegingsschool

trainers: Amber & Michelle

  1. Charlotte Ceulemans
  2. Lukas Damen
  3. Ferre Hooyberghs
  4. Lore Luypaerts
  5. Sam Ruymaekers
  6. Louis Stevens
  7. Jorinde Verdonck
  8. Lucas Coryn
  9. Lukas Dillen
  10. Maxim Vleugels
  11. Sevdenur Arikan
  12. Sila Arikan
  13. Mehmet Arikan
  14. Felien Loos
  15. Willem Lievens
  16. Cor Meynen




     
  1. Tuur Essers
  2. Rik Essers
  3. Lio Mentens
  4. Ella Meynen
  5. Tess Rits
  6. Lise Roels
  7. Louise Smets
  8. Febe
  9. Lukas
  10. Simon
  11. Loes Dillen
  12. Stan Geuens
  13. Wout Deleersnyder
  14. Cas Laurent
  15. Ties Loos
  16. Saar Vanhoof
  17. Ella
  18. Emma
  19. Leonie

     
  1. Finn Dillen
  2. Maud Geysen


















     

  • Dinaweb websites 
  • www.2400.be 
  • sport Geboers

  • Zakenkantoor Leysen 
  • Metaalconstructies Vanarwegen 
  • Bakkerij Eyckmans 

  • Garage Cools - Toyota 
  •  
  • Roiserv 
  • Perswinkel 't Pleintje 

  • Willems-Diels, Balen  
  • Cook4u 
  • MTSL 
  • Publimo